Dnes je úterý, 26.září 2017
 
 
Parkování na Zelené terase
 
 
 
Lokalita
Typ
Velikost
Cena do
K dispozici

Novinky

Plzeň - Lhota

připravujeme do prodeje rodinné domy 4+kk a 5+kk s garáží!

více...

Plzeň - Lhota

Poslední volný rodinný dům o velikosti 3+kk!

více...

STAVÍME PRO VÁS NOVÉ BYDLENÍ!

Časté dotazy

Jaké typy smluv používáte?

Rezervační dohoda: na základě podpisu rezervační dohody je nutno do 6 dnů uhradit rezervační poplatek ve výši 30.000Kč, rezervační poplatek je součástí kupní ceny nemovitosti Smlouva o smlouvě budoucí kupní: SOSBK se standardně uzavírá do 30 dní od podpisu rezervační dohody. viz. Tabulka-zálohy. Kupní smlouva: KS řeší převod vlastnických práv. Uzavírá se po kolaudaci a úhradě celkové kupní ceny.

Je uvedená cena konečná?

Uvedené ceny jsou konečné včetně zákonné výši DPH v případě výběru z mnoha druhů standardního provedení.

Co všechno obsahuje kupní cena?

Cenu bytové jednotky ve standardním vybavení, sklep nebo komoru, podíl na pozemku zastavěné plochy domu, osazení elektroměru, DPH v dané zákonné výši a u vybraných nemovitostí i cenu parkovacího stání či garáže. U Rodinných domků je v ceně i pozemek.

Je součástí ceny kuchyňská linka?

Kuchyňská linka, kuchyňské obklady a digestoř nejsou součástí vybavení dané nemovitosti. Umožní to individuálně zhotovit kuchyň.

Je možné se zaregistrovat jako zájemce o připravovaný projekt a dostat informace při zahájení jeho prodeje?

Na webových stránkách www.czsh.cz v sekci napište nám, vyplňte lokalitu, o kterou máte zájem a další Vaše požadavky. Na Vámi uvedený kontakt Vám budou zaslány informace o daném projektu.

Jakým způsobem a kde si mohu sjednat schůzku s prodejcem?

Schůzku s prodejcem je možné sjednat telefonicky nebo e-mailem (u každé lokality je uveden kontakt na konkrétního prodejce). Po předchozí domluvě může schůzka proběhnout standardně v kanceláři naší společnosti nebo na stavbě.

Jaké poskytujete standardní vybavení bytu či rodinného domu?

Popis standardního vybavení si můžete přečíst u každé lokality na našich webových stránkách a marketingovém materiálu, který obdržíte u nás v kanceláři.

Je možná změna standardního vybavení?

Ano, můžete si vybavit byt dle Vašich představ v námi určených prodejnách.

Spolupracujete s konkrétním bankovním ústavem?

Ano, spolupracujeme s ČSOB a.s., která nabízí našim klientům výhodnější podmínky. Více informací o společnosti ČSOB a.s. naleznete na www.csob.cz .

Lze upravovat splátkový kalendář?

Naše společnost preferuje individuální přístup. Splátkový kalendář pak lze přizpůsobit potřebě klienta.

Jakým způsobem lze mimosoudně řešit spory s naší společností?

Naše společnost se snaží předcházet sporům se svými klienty. Dozor nad dodržováním povinností podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, vykonává Česká obchodní inspekce. V případě sporu našeho klienta o právo plynoucí ze smlouvy uzavřené s naší společností, který se nepodaří vyřešit přímo, se může klient obrátit na věcně příslušný subjekt mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, jimž je dle charakteru smluvních vztahů uzavíraných s naší společnosti Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).