Dnes je úterý, 26.září 2017
 
 
Parkování na Zelené terase
 
 
 
Lokalita
Typ
Velikost
Cena do
K dispozici

Novinky

Plzeň - Lhota

připravujeme do prodeje rodinné domy 4+kk a 5+kk s garáží!

více...

Plzeň - Lhota

Poslední volný rodinný dům o velikosti 3+kk!

více...

STAVÍME PRO VÁS NOVÉ BYDLENÍ!

Projektové práce

Naše projekce má bohaté zkušenosti s kompletní přípravou investičních akcí i jednotlivých staveb. Zajišťujeme projekční práce od architektonických a urbanistických studií, přes územní rozhodnutí, až po vydání stavebních povolení, včetně projednání s veřejnoprávními orgány. Dále zajišťujeme vypracování realizační dokumentace výkon autorského dozoru.

Hlavní náplní činnosti oddělení projekce je příprava projektové dokumentace pro bytové a rodinné domy budované naší developerskou společností. Na základě dlouholetých projekčních zkušeností a poznatků z již provedených lokalit jsme schopni řešit území dle prioritních požadavků investora s ohledem na efektivitu a maximální možný výnos. Pracovníci oddělení mají také zkušenosti s projektováním občanské a průmyslové výstavby a to jak s novostavbami, tak i s rekonstrukcemi.

Projektovou dokumentaci zajišťujeme komplexně ve všech potřebných profesích (architektura, stavební část, statika, zdravotechnika, ústřední topení, vzduchotechnika, elektroinstalace, vodovod, kanalizace, plynovod, kabelové rozvody silnoproudu a slaboproudu, požární bezpečnost atd.). Naši projektanti i externí spolupracovníci jsou autorizovaní inženýři a technici ve svých oborech.

V současné době jsme schopni zajistit projektovou dokumentaci včetně potřebných výpočtů v rámci dotačního programu "Zelená úsporám".

Veškerá projektová dokumentace je vytvářena pomocí nejnovější výpočetní techniky a legálního programového vybavení.