Dnes je úterý, 26.září 2017
 
 
 
 
 

Novinky (Cheb - bytové domy)

STAVÍME PRO VÁS NOVÉ BYDLENÍ!

O projektu
Cheb - bytové domy

Přicházíme s I. etapou výstavby bytových domů na okraji města Cheb v lokalitě mezi sídlištěm Skalka a ulicí Klášterní Mlýn. Výhodou umístění bytových domů je snadná dostupnost do centra města, jednoduché komunikační propojení po ul. Vrbenského a ul. Americká. Jedná se o příjemné bydlení v těsném kontaktu s přírodou, které přímo vybízí k procházkám i sportovnímu vyžití se spoustou přilehlých cyklostezek. V místě jsou k dispozici všechna sociální a kulturní zařízení (škola, školka, možnosti nákupu i služeb).

Bytový čtyřpodlažní dům s výtahem nabízí 12 bytových jednotek v osobním vlastnictví o dispozicích 2+kk, 3+kk s lodžií nebo terasou a sklepem. Součástí domu jsou společné prostory (kola, kočárky, …) a parkovací stání před domem.

U každého z bytů mají klienti možnost měnit dispozice bytů mimo zásahu do nosných konstrukcí a vzhledu domu. V rámci standardního vybavení je na výběr vždy z velké škály dekorů a barev (obklady, dlažba, plovoucí podlaha, dveře atd.).

Pokud si klient nevybere z nabídky standardního vybavení, lze zvolit nadstandardní vybavení dle vlastního výběru za doplatek.

Záruka na bytovou jednotku a vybavení je 24 měsíců.