Dnes je úterý, 26.září 2017
 
 
 
 
 

Novinky (Plzeň Lhota)

Nové typy rodinných domů

4+kk až 5+kk

více...

Pokračování výstavby

Rodinné domy nabízené v další etapě výstavby jsou již ve fázi hrubé stavby.

více...

DALŠÍ ETAPA RODINNÝCH DOMŮ V PRODEJI

Výstavba dalších 10 rodinných domů byla již zahájena - dvojdomky typu Ak, E1 a nově typ C1! Přijďte si prohlédnout náš vzorový dům.

více...

STAVÍME PRO VÁS NOVÉ BYDLENÍ!

V prodeji nové typy rodinných domů

Nově nabízíme do prodeje nové typy rodinných domů 4+kk a 5+kk s garáží, pozemky 360-734 m2, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme podrobnější informace.

O projektu
Plzeň Lhota

Výstavba je realizována na okraji jihozápadní části města Plzeň 10 - Lhota v lokalitě „Na Dolíkách“ vzdálené z centra města Plzeň 8 km. Hranici lokality tvoří ze severní části komunikace směr Lhota - Dobřany, z jihu - řeka Radbuza, z východu - okrajová část obce Lhota a ze západu - chatová část.

Celkem je plánováno 140 rodinných domků samostatně stojících nebo dvojdomky s garáží či parkovacím stáním případně s pergolou. Výstavba rodinných domů je rozdělena do několika etap. Nyní je v prodeji II. a III. etapa.

Klienti mají možnost měnit dispozice domů (mimo zásahu do nosných konstrukcí), výběru v rámci standardního vybaveni, popř. je zaměnit za nadstandardní. Nesmí se měnit venkovní vzhled domu.

Sociální zázemí

  • Vybudování kompletních sítí (kanalizace, vodovod, elektro, plynovod, vybudování komunikací)
  • Příjemné bydlení v klidné části města
  • Snadná dostupnost do centra města
  • Široké sociální zázemí (školky, školy, zdravotnická zařízení atd.)
  • Základní škola v obci Plzeň – Litice, vzdálené 4 km
  • Cyklostezky a celá řada sportovního využití

Financování

Zákazník může uhradit částku z vlastních zdrojů nebo využít úvěru, například ze stavebního spoření či úvěru hypotéčního. Společnost CZ STAVEBNÍ HOLDING, a. s. poskytuje v této problematice všem zájemcům bezplatné finanční poradenství a pomoc při vyřízení úvěru. Dle pravidel financování bydlení v Plzni - Lhotě si můžete rozvrhnout výši potřebných prostředků v jednotlivých fázích výstavby.

Vybavení domu

Ve standardním vybavení domu jsou mimo jiné zahrnuty podlahové krytiny ve všech místnostech (PVC či plovoucí podlaha), keramické obklady v koupelně a na WC. Samozřejmostí jsou i zařizovací předměty jako WC závěsné, koupelna je vybavena vanou nebo sprchovým koutem a umyvadlem. Každý dům bude mít vlastní plynový kotel. Z důvodu možnosti uplatnění individuálních představ o podobě budoucího domu vybavení nezahrnuje kuchyňskou linku, obklady za kuch. linkou, sporák a digestoř.

Zájemci mají možnost měnit dispozice domu (mimo zásahu do nosných konstrukcí) a úpravy dle vlastního přání i v rámci standardního vybavení (na výběr je vždy z několika dekorů a barev, ať už se jedná o obklady, dlažbu, popř. dveře apod.) nebo je zaměnit za nadstandardní. Podrobnosti o použitých materiálech najdete v seznamu standardů.