Dnes je úterý, 26.září 2017
 
 
Parkování na Zelené terase
 
 
 
Lokalita
Typ
Velikost
Cena do
K dispozici

Novinky

Plzeň - Lhota

připravujeme do prodeje rodinné domy 4+kk a 5+kk s garáží!

více...

Plzeň - Lhota

Poslední volný rodinný dům o velikosti 3+kk!

více...

STAVÍME PRO VÁS NOVÉ BYDLENÍ!

Profil firmy

Společnost CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. vznikla na jaře roku 1999 a je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl B, vložka 1913. Sídlo se nachází v Kostelecké ulici 879/59 v Praze Čakovicích, a kromě provozovny v Pardubicích, Bělehradské ulici 582 fungují také provozovny v místech připravované a realizované výstavby po celé republice.

Hlavním těžištěm činnosti firmy je organizace, financování a komplexní realizace bytové výstavby po celé republice. Během našeho desetiletého působení jsme úspěšně dokončili více než 5 000 bytových jednotek po celé České republice. V některých lokalitách jsme pro velký zájem zrealizovali několik etap výstavby (Jihlava, Pardubice a okolí, Vyškov apod.). Abychom se co nejlépe přizpůsobili trhu, řídíme se při rozhodování o nových aktivitách poptávkou v místě, kde stavby plánujeme. Dnes jsme stabilní a dynamickou firmou, přesto musíme nadále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Hlavním cílem je zkvalitňovat naše činnosti tak, abychom naplnili představy stávajících a nových zákazníků-neustále rozšiřujeme nabídku služeb, zvyšujeme jejich kvalitu a samozřejmě zajišťujeme klientům následnou péči (např. vyřizování reklamací). Jedním z nosných pilířů úspěchu naší společnosti jsou naši zaměstnanci, proto se pro ně snažíme zajišťovat příznivé podmínky, včetně průběžného vzdělávání. Výsledkem je nízké procento fluktuace. Takto nastavený model nám umožňuje maximálně využít zkušenosti našich lidí a také bližší přístup ke klientům. Můžeme konstatovat, že se nám podařilo vytvořit stabilní tým odborníků zapálených do problematiky bydlení, stavebnictví a práce jako takové.

Společnost především nabízí:

  • studie stavby, architektonický návrh (+ vypracování projektové dokumentace včetně zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení)
  • zajištění investorů
  • realizaci stavby až po kolaudaci
  • autorský a stavební dozor v průběhu stavby až po kolaudaci
  • poradenství v oblasti financování bydlení
  • marketingové průzkumy
  • právní agendu (založení a vedení dokumentace bytového družstva, správa bytového družstva)
  • kopírovací práce
  • správa bytů